Het team

Management

 

Irma Smits


Functie:          Directeur, groepsleerkracht groep 6, MT-lid 

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:            i.smits@wsko.eu

 

 Ilse van Kester

 

Functie:          Groepsleerkracht groep 8, plaatsvervangend directeur, MT-lid

Werkdagen:   maandag t/m woensdag

E-mail:            i.vankester@wsko.eu

 Nick Hoogelander

 

Functie:          Intern begeleider voor groep 1 t/m 8, MT-lid

Werkdagen:   dinsdag t/m vrijdag

E-mail:            n.hoogelander@wsko.eu

Myriam Valkenburg


Functie:          ICT-coördinator, groepsleerkracht groep 6, MT-lid

Werkdagen:   maandag, woensdag, vrijdag

E-mail:            m.valkenburg@wsko.eu

 

Mathilda Hofland

 

Functie:          Groepsleerkracht van de leeuwen (groep 1/2), MT-lid

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:           m.hofland@wsko.eu

Leerkrachten en onderwijsassistenten groepen 1 t/m 8

 

Hubertine Swaab

 

Functie:          Groepsleerkracht van de zebra's (groep 1/2)

Werkdagen:   maandag om/om, dinsdag, donderdag

E-mail:            h.swaab@wsko.eu

 

 

Yvonne Zwinkels

 

Functie:         Groepsleerkracht van de zebra's (groep 1/2)

Werkdagen:  maandag om/om, woensdag, vrijdag

E-mail:           y.zwinkels@wsko.eu

 

 

Tessa Mooiman

 

Functie:          Groepsleerkracht van de apen (groep 1/2)

Werkdagen:   woensdag om/om, donderdag, vrijdag

E-mail:            t.mooiman@wsko.eu

 

 

Margaret Gardien

 

Functie:          Groepsleerkracht van de apen (groep 1/2)

Werkdagen:   maandag, dinsdag, woensdag om de week

E-mail:           m.gardien@wsko.eu

 

 

Peggy Zuidgeest

Functie:          Groepsleerkracht groep 3

Werkdagen:   maandag, donderdag, vrijdag

E-mail:           p.zuidgeest1@wsko.eu

 

 

 

 

Linda Valk

Functie:          Groepsleerkracht groep 3

Werkdagen:    maandag, dinsdag, woensdag

E-mail:            l.valk@wsko.eu

 

 

 Esther Aarnouts

Functie:          Onderwijsassistent groep 1 t/m 3

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:            e.aarnoutse@wsko.eu

 

 

 

Jeanne Cloosterman

Functie:          Groepsleerkracht groep 4

Werkdagen:   dinsdag, woensdag, donderdag

E-mail:           j.cloosterman@wsko.eu

 

 

 

Cokkie van Schie

Functie:          Onderwijsassistent groep 4

Werkdagen:  maandagochtend, dinsdag, donderdagochtend

E-mail:           c.vanschie@wsko.eu

 

 

Anne Braster

Functie:          Groepsleerkracht groep 3 en groep 4, vakleerkracht muziek groep 1 t/m 4

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:           a.braster@wsko.eu

 

 

Romana Bernardon

Functie:          Groepsleerkracht groep 5

Werkdagen:   maandag, dinsdag, woensdag om de week t/m kerst, donderdag, vrijdag

E-mail:           r.bernardon@wsko.eu

 

 

 

Marga Kuijpers

Functie:           Groepsleerkracht groep 5

Werkdagen:    maandag, dinsdag, woensdag om de week

E-mail:            m.kuijpers@wsko.eu

 

 

Daphne Wierda

Functie:          Onderwijsassistent groep 5

Werkdagen:   donderdag, vrijdag t/m 31 januari, LIO-stage vanaf 1 februari

E-mail:           d.wierda@wsko.eu

 

 

 

Peter Hoogelander

Functie:          Groepsleerkracht groep 6

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:           p.hoogelander@wsko.eu

 

 

 

Ton van der Burg

Functie:          Groepsleerkracht groep 6 en 8

Werkdagen:   dinsdag t/m vrijdag

E-mail:           t.vanderburg@wsko.eu

 

 

Daphne Grevers

 

Functie:          Groepsleerkracht groep 7

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:           d.grevers@wsko.eu

 

 

 

Marlon van Staalduine

Functie:          Groepsleerkracht groep 7

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag

E-mail:           m.vanstaalduine@wsko.eu

 

 

 

Rob de Ruiter

Functie:          Groepsleerkacht groep 8

Werkdagen:   maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

E-mail:           r.deruiter@wsko.eu

 

 

 

Hans van Os

Functie:          Vakleerkracht gym groep 3 t/m 8

Werkdagen:   maandag, dinsdag, vrijdag

E-mail:            h.vanos@wsko.eu

 

 

 

Heleen van Vliet

Functie:          RT

Werkdagen:   maandag, dinsdag, donderdag tussen 9:00 uur en 14:00 uur

E-mail:            h.vanvliet@wsko.eu

 

 

 

Paul Sekreve

Functie:          Conciërge, vakleerkracht drama

Werkdagen:   maandag t/m vrijdag tot 13:00 uur

E-mail:            p.sekreve@wsko.eu

 

 

 

Jenny van Lier

Functie:          Administratief medewerkster, coördinator overblijf

Werkdagen:   maandagochtend, donderdag

E-mail:           j.vanlier1@wsko.eu

 

 

 

Freek Elbers

Functie:          Vakleerkracht muziek groep 5 t/m 8

Werkdag:      dinsdag

E-mail:           f.elbers@wsko.eu

 

 

Danscreatie Esther

Functie:          Vakleerkracht dans groep 1 t/m 4

Werkdag:       donderdag

 

 

Danscreatie Esther

Functie:          Vakleerkracht dans groep 1 t/m 4

Werkdag:       donderdag

 

 

Het talentenhuis

Functie:           Vakleerkracht Wetenschap&Techniek

Werkdag:        maandag

Functie:           Vakleerkracht cultuur

Werkdag:        donderdag